nawróćcie się, nadchodzi czas oczyszczenia w68/23rit-CZ/23

32,90 

Autor

Claudia Matera

ISBN

9788366859647

Na magazynie 1 szt.. Zamów teraz aby nie czekać na ponowną dostępność produktu!

Zapytaj o produkt

SKU: 2911804 Kategoria:

Nadszedł czas pokuty. Nadszedł czas nawrócenia.

Węgierska mistyczka, s. Maria Natalia Magdolna, przez całe życie otrzymywała prorocze orędzia od Jezusa i Matki Bożej. Papież Pius osobiście przekonał się o ich prawdziwości, ratując dzięki nim swoje życie. W świecie, w którym rozprzestrzenia się relatywizm, wrogość wobec Kościoła i niemoralność, wizje s. Marii Natalii dają nadzieję na triumf Niepokalanego Serca Maryi. To kontynuacja drogi zaproponowanej trojgu pastuszkom w Fatimie.

Mistyczka wskazuje w nich na czas Maryi, przypomina, że koniecznym warunkiem życia chrześcijanina jest pokuta i zadośćuczynienie. Claudia Matera w swojej książce pokazuje, że objawienia, które stały się udziałem węgierskiej mistyczki, są próbą przebudzenia sumień współczesnych wiernych: „Szczęśliwi owi słudzy, których pan zastanie czuwających, gdy nadejdzie” (Łk 12, 37).


O autorce

Claudia Matera – urodziła się w Como. Studiowała liturgię duszpasterską na Papieskim Instytucie Liturgicznym Świętego Anzelma. Po osobistym doświadczeniu prorockiego przesłania węgierskiej mistyczki s.Marii Natalii Magdolnej, postanowiła przedstawić objawienia mniszki. Obecnie wraz z mężem studiują tradycje monastyczne na Papieskim Instytucie Liturgicznym Świętego Anzelma.

nawróćcie się, nadchodzi czas oczyszczenia w68/23rit-CZ/23
32,90 

Na magazynie 1 szt.. Zamów teraz aby nie czekać na ponowną dostępność produktu!