o zyciu pozagrobowym HORAK w56/23aa-lu/24

37,00 

Autor

Fulla Horak

ISBN

9788380797192

Na magazynie 4 szt.

Zapytaj o produkt

SKU: 2911738 Kategoria:

Książka Fulli Horak „O życiu pozagrobowym. Spotkania z duszami czyśćcowymi” to relacja z niezwykłych, pouczających kontaktów i przeżyć, jakich doznała autorka ze świętymi i tytułowymi duszami. To pozycja, która rozwija duchowość i religijność, oraz poszerza wiedzę o takich zagadnieniach, jak żywot świętych, siła modlitwy czy życie pozagrobowe. Przede wszystkim jednak – rozważania w niej zawarte dają nadzieję, zwłaszcza tym, którzy musieli zmierzyć się z utratą najbliższych…

Urodzona w 1909 roku Fulla (Stefania) Horak była filozofką i Sybiraczką, która cudem przetrwała terror sowieckich łagrów. Mimo że była wychowywana w wierze katolickiej, w młodości odeszła z Kościoła. Przeszła długą drogę od ateizmu do mistycyzmu. Jej światopogląd radykalnie się zmienił, gdy doznała łaski widywania dusz zmarłych i zaczęła doświadczać mistycznych wizji. Objawiała się jej między innymi święta Magdalena Zofia Barat, założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca, z którą prowadziła długie, intensywne rozmowy o życiu wiecznym. W ten sposób Fulla Horak odkryła tajemnice świętości, co zbudowało jej sumienie i rozpaliło miłość do Boga.

Książka „O życiu pozagrobowym. Spotkania z duszami czyśćcowymi” odsłania przed czytelnikami mało znane szczegóły z tamtego świata i i wynikające z tego nauki o charakterze duchowym i religijnym. Autorka podpowiada, jakie są skuteczne sposoby nawiązywania kontaktów ze świętymi, co uważa jeden z najważniejszych warunków uświęcenia i zbawienia duszy. W kolejnych rozdziałach dowiadujemy się, jak wygląda czyściec, niebo i piekło. Jak pisze Fulla Horak, której Bóg pozwolił zajrzeć do Czyśćca i Piekła, „czyściec składa się z nieprzeliczonych, a najrozmaitszych kręgów w tym kręgu głodu, lęku, grozy czy utrapień”.

Sporą część swoich rozważań Fulla Horak poświęcona tematyce obcowania z świętymi, wskazówkom, jak możemy czerpać ze świętości zbawionych oraz jak wiele mogą zdziałać w naszym codziennym życiu, jeśli tylko nauczymy się zwracać do nich swoje modlitwy. Książka „O życiu pozagrobowym. Spotkania z duszami czyśćcowymi” stanowi ogromną wartość dla osób wierzących. Dzięki łasce, której osobiście doświadczyła Fulla Horak, powstała wyjątkowa publikacja, która skłania do refleksji nad swoim życiem doczesnym – i tym przyszłym, z którym każdy z nas będzie musiał się zmierzyć.

o zyciu pozagrobowym HORAK w56/23aa-lu/24
37,00 

Na magazynie 4 szt.