masoneria polska 2022 na rozdrożu historii

42,00 

Autor

Stanisław Krajski

ISBN

9788388350283

Na magazynie 1 szt.. Zamów teraz aby nie czekać na ponowną dostępność produktu!

Zapytaj o produkt

SKU: 2904856 Kategorie: , ,

Stanisław Krajski w swojej kolejnej książce przygląda się bliżej masonerii i historii jej działań nie tylko w Polsce, ale także w różnych innych krajach świata. Szeroko opisuje dzieje oraz metody funkcjonowania wpływowych rodów Medyceuszy czy Rothschildów, a także omawia sposoby zdobywania przez nie ogromnego bogactwa i wpływów. Autor twierdzi, że te finansowe potęgi mają decydujący wpływ na politykę międzynarodową. Światowy biznes potrafi zapewnić strategiczne możliwości, umożliwiające sterowanie rządami różnych państw. Podobnie wielkie koncerny potrafią decydować o wyglądzie świata, a ich działalność autor wiąże ze zjawiskiem neokolonializmu.

Krajski analizuje różne mechanizmy, które doprowadziły do bankructwa Grecji oraz kryzysu Islandii, a także przewiduje, jakie zagrożenia czekają Polskę. Autor twierdzi, że wpływy wielkich potęg, które sterują polskim rządem, mogą doprowadzić do podobnych wydarzeń również w naszym kraju. To książka podejmująca także tematykę wolności i tego, co jej zagraża. Autor uważa, że mieszkańcy Polski po 1989 r. bezkrytycznie uznali, że udało im się wyjść z komunistycznego zniewolenia. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że socjalistyczne mechanizmy powoli zostały zastąpione przez inne zagrożenia, pragnące sterować życiem społecznym kraju. Krajski przygląda się także bliżej działaniom polskich polityków oraz ocenia, kto może zyskać najwięcej na destabilizacji państw na świecie.

Stanisław Krajski jest doktorem filozofii, a także kontrowersyjnym publicystą związanym z katolickim środowiskiem. Współpracowały z nim Radio Maryja i TV Trwam. W swoich książkach często omawia sekrety masonerii oraz skrajnych ideologii czy ruchów kulturowych. Skupia się na tematyce złudnej wolności i zniewalających mechanizmów, które starają się kontrolować całe społeczeństwo.

masoneria polska 2022 na rozdrożu historii
42,00 

Na magazynie 1 szt.. Zamów teraz aby nie czekać na ponowną dostępność produktu!