7 tajemnic spowiedzi FLYNN u12/22rit-st/23

29,90 

Autor

Vinny Flynn

ISBN

9788367530040

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

SKU: 2903593 Kategorie: ,

Musisz iść do spowiedzi, bo chcesz przyjąć Komunię. Brzmi znajomo? Dla wielu katolików spowiedź jest jedynie środkiem do celu: oczyszcza nas z grzechu, byśmy mogli przyjmować Komunię. Papież Franciszek mówi jednak, że spowiedź jest czymś więcej niż tylko wizytą w pralni. Jest spotkaniem z Jezusem, który czeka na nas takich, jacy jesteśmy. W 7 tajemnicach spowiedzi Vinny Flynn zdradza nam sekrety tego wyjątkowego spotkania. Dla wielu osób będą one zupełną nowością! Zrozumienie ich przemieni twoje życie. Vinny Flynn napisał głęboką i praktyczną książkę.

Chciałbym zachęcić do zapoznania się z nią nie tylko osoby, które się regularnie spowiadają. Polecam ją przede wszystkim tym, którzy z różnych względów nie przystąpili do tego sakramentu od bardzo dawna, a poszukują powodu, by do niego powrócić. – abp William E. Lori, arcybiskup Baltimore

Vinny Flynn jest katolikiem, liderem ruchu Posługa Uzdrawiania Mercy Song. Jest autorem wielu bestsellerów, m.in. 7 tajemnic Eucharystii, 21 sposobów modlitewnego uwielbienia oraz Spojrzenia miłosierdzia. Jest także utalentowanym muzykiem i popularnym mówca.