Trzech papieży i kardynał MALACHI MARTIN

55,00 

Autor

Malachi Martin

ISBN

9788394564827

Na magazynie 2 szt.. Zamów teraz aby nie czekać na ponowną dostępność produktu!

Zapytaj o produkt

SKU: 2900984 Kategoria:

Malachi Martin w swych wczesnych książkach – a tę wydał w roku 1972 – przedstawia klimat złudzeń związanych z tzw. Wiosną Kościoła po Soborze Watykańskim II. Im późniejsza twórczość tym dojrzalsza jest w jego książkach krytyka zmian w Kościele, które zamiast doprowadzać do jego rozkwitu (jak obiecywali fałszywi reformatorzy w czasach soboru) spowodowały totalny kryzys i apostazję sięgającą najwyższych szczytów hierarchii katolickiej i deformację duchową zwykłych wiernych.

Malachi Martin był świetnie zorientowany w problematyce kryzysu Kościoła, sam właśnie osobiście znał Papieży Piusa XII, Jana XXIII oraz Pawła VI. Malachi Martin poznał Trzecią Tajemnicę Fatimską – zważywszy na wypowiedź papieża Benedykta XVI, jednak nie wszystko zostało ujawnione a sposób w jaki się to odbyło nie był satysfakcjonujący..

Wraz z Autorem tej książki możemy obserwować, jakim złudzeniom podlegali ludzie w okresie rewolucji dokonywanej w Kościele, jest to tym bardziej wiarygodne świadectwo, że Malachi Martin sam brał udział w tych wydarzeniach pracując w samym centrum Watykanu.

Trzech papieży i kardynał MALACHI MARTIN
55,00 

Na magazynie 2 szt.. Zamów teraz aby nie czekać na ponowną dostępność produktu!