365 myśli na dzień dobry -spirala u205/22ed-ld/22, u307/22ed-GR/22

49,90 

Autor

praca zbiorowa

ISBN

9788377972953

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

Nieraz zastanawiamy się, jaki prezent podarować bliskiej nam osobie. Drobiazg, który wywołuje uśmiech, coś, co porusza serce. Z pomocą przychodzi pozycja zatytułowana „365 myśli na dzień dobry. Unikalny prezent dla wyjątkowej osoby”.

Książka w spiralowej oprawie świetnie prezentuje się zarówno na biurku jak i nocnej szafce. Najważniejsze, by była w miejscu łatwo dostępnym. Tekturowa podstawka znacznie ułatwia jej złożenie. Dodatkowo, publikacja zawiera specjalną stronę na wpisanie osobistej dedykacji.

„365 myśli na dzień dobry. Unikalny prezent dla wyjątkowej osoby” to zbiór wartościowych refleksji na każdy dzień roku. Myśli umieszczone w książce inspirują, pobudzają do refleksji. Często są  również powodem do uśmiechu. Bez wątpienia pomagają uzyskać dobre samopoczucie już o wschodzie słońca.

Rozpoczęcia dnia od czegoś, co wprawia w dobry nastrój jest niezwykle ważne. Człowiek od razu z większą energią wychodzi do świata, wkracza w swoje codzienne obowiązki. Warto celebrować takie radosne momenty zatrzymania się i zastanowienia się nad myślą, która z pewnością może nam towarzyszyć później cały dzień. Niewykluczone, że będzie ona stanowić motto, wokół którego rozgrywać się będą rożne aktywności.

Pozycja „365 myśli na dzień dobry. Unikalny prezent dla wyjątkowej osoby” może być świetnym podarunkiem dla ważnej dla nas osoby. Nie trzeba specjalnej okazji, by obdarować przyjaciela czymś, co będzie mu długo towarzyszyć. Każde zerknięcie na stronę książki, będzie przypominać o osobie, która ten prezent wręczyła. Nie jest to publikacja, która po jednorazowej lekturze zostanie odłożona na półkę. Wracanie do pozycji każdego dnia, posiadanie jej na wyciagnięcie ręki, życie treściami w niej zawartymi wnosi dużo radości.

A być może „365 myśli na dzień dobry. Unikalny prezent dla wyjątkowej osoby” warto zakupić dla siebie? W końcu każdy jest niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju i zasługuje na wszystko, co najlepsze. Rozpoczynanie dnia od przyjemnego cytatu, uważne pochylenie się nad płynącym z niego przesłaniem może przekształcić każdy, nawet najtrudniejszy poranek w piękną i niezapomnianą chwilę.